В мальовничому куточку селища, потопаючи в зелені та квітах, розташований Мурованокуриловецький дошкільний навчальний заклад ясла-садок  №1 «Дзвіночок». Приміщення дитсадка має свою давню історію. Раніше тут функціонували різні установи райцентру, а з 1950 року першою в Мурованокуриловецькому районі  в цьому пристосованому приміщенні розпочала роботу об’єднана  дитяча установа ясла-садок, яка згодом стала  дошкільним навчальним закладом ясла-садок №1 «Дзвіночок»

На посаді завідуючої дитсадком працювали:
ГнєушеваА.Й. (1950-1963р.р.),Богушинська Г.Ю. (1963-1981 р.р.)
Бандровська Н.О. (1981-1987 р.р.).

З 1987 року і по сьогоднішній день заклад очолює  Т.І.Багнатова – людина  невичерпної вигадки, креативності та творчості, яка самовіддано працює над покращенням матеріально-технічної бази, постійно піклується про відповідальне турботливе ставлення працівників закладу до дітей, завжди в авангарді нових  педагогічних  результативних  підходів, спрямованих на розвиток та виховання  дітей.

З часу заснування дитсадка в його стінах  зросли  та виховались тисячі хлопчиків та дівчаток , які сьогодні мешкають в різних куточках планети, працюють в різних сферах діяльності, займають високі посади та є просто добрими, чуйними людьми.

Сьогодні дитячий садок – це чотири вікових групи,які налічують майже сотню вихованців. Їх щоранку зустрічають  турботливі, винахідливі, невтомні, добрі, чуйні працівники.

Материнське ставлення працівників до дітей, створення ними сприятливих, комфортних  умов для дошкільнят  забезпечують всебічний розвиток наших малят, їх творчу самореалізацію, формування життєвої компетентності, ціннісного ставлення до навколишнього світу.

Дитячий садок працює за освітньою програмою  «Дитина», з нового навчального року додатково в начально-виховний процес буде введена варіативна  програма  по навчанню дітей англійської мови з 4-х річного віку.

За десятиліття плідної праці  дошкільний заклад примножив свої традиції, став сучасним та привабливим. Створені цікаві інтер’єри, комфорт та затишок.

Понад 10 років як створена музейна кімната з облаштованими етнографічними осередками, які знайомлять дітей з українським селом, подільськими краєвидами, державною символікою України, історією виникнення рідного селища його відомими людьми, рослинним та тваринним світом.

Використання засобів музейної педагогіки допомагає нам пробудити в дітях приналежність до свого роду, рідної землі, прагнення долучитися до культури українського народу, його історії звичаїв та традицій, виховати справжніх патріотів.

Колектив має свій стиль педагогічної діяльності. Педагогам притаманні висока відповідальність, педагогічна майстерність, творчість,ініціативність, здатність до нестандартних дій, закоханість у свою справу.

За плідну творчу працю колектив неодноразово нагороджувався грамотами, подяками районного відділу освіти, райдержадміністрації , селищної  ради. Органами місцевого самоврядування нашому ДНЗ присвоєно статус «Заклад зразкового утримання».

Завдяки спільній співпраці Мурованокуриловецької селищної ради, її голови та депутатів, колективу закладу, батьків створено належне предметно-розвивальне середовище для організації  ефективного навчально-виховного процесу. Наш дитсадок  заслужено користується авторитетом  серед  мешканців селища Муровані Курилівці.

Сьогодні педагогічний колектив працює над проблемною темою «Вдосконалення педагогічної майстерності вихователя – важливий чинник креативної освіти для розвитку інноваційної особистості та реалізації напрямів національно-патріотичного виховання».

Пріоритетними завданнями у роботі з дошкільнятами  педагоги визначили:

1. Національно-патріотичне виховання, формування свідомого громадянина , патріота України.
  2. Формування основ здорового способу життя, зміцнюючи здоров`я дітей зберігаючими технологіями, сучасними формами та методами роботи.
  3. Формування навичок спілкування та економічної соціалізації дітей дошкільного віку.