Тема роботи закладу на 2017-2018 навчальний рік:

«Гармонійний та різнобічний розвиток дошкільника, формування його особистості, створення в умовах дошкільного навчального закладу розвивального життєвого простору сприятливого для закладання основ компетентності дошкільників»

Колектив садка працює над такими завданнями:

1. Активізувати  роботу щодо  впровадження спадщини В.Сухомлинського під час формування у дошкільнят громадянської компетентності та національно- патріотичних цінностей.
  2. Продовжувати цілеспрямовану роботу з формування соціальноекономічної компетентності дошкільників, використовуючи ігрову діяльність та соціокультурне середовище як засоби освітнього впливу на дитячу особистість.
  3. Активізувати роботу з формування комунікативно-мовленнєвої та мовної компетенцій дітей дошкільного віку шляхом використання методів інтерактивної взаємодії, в тому числі, мнемотехніки.
  4. Спрямовувати роботу на збереження та зміцнення фізичного, психічного та соціального здоров’я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.
  5. Продовжувати розвиток художніх і творчих здібностей дітей через впровадження парціальної програми «Радість творчості».
  6. Урізноманітнити форми спільної роботи з батьками та забезпечити надання фахової медико-психологічної допомоги родинам у вихованні і розвитку дітей дошкільного віку, в тому числі і дітям з особливими потребами.