Зупинимо дитяче жебракування разом

Відповідно до Житлового Законодавства та з метою необхідності упорядкування обліку громадян, які перебувають у черзі на отримання житла для поліпшення житлових умов за місцем проживання при виконавчому комітеті, Мурованокуриловецька селищна рада викликає зазначених громадян в термін до 01.08.2019 року в селищну раду для уточнення особистих персональних облікових даних.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до рішення виконкому №31 від 24.06.2019р. «Про оголошення конкурсу  з призначення управителя багатоквартирного будинку в смтМуровані Курилівці»  оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку в смтМуровані Курилівці.

Дата оприлюднення 20 червня 2019 р.

Проект рішення Мурованокуриловецької селищної ради «Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт Муровані Курилівці», розроблений постійною комісію Мурованокуриловецької селищної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, соціальної справедливості, освіти, культури, зміцнення законності, правопорядку, охорони прав людини, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства, дитинства, роботи з молоддю, фізкультури і спорту (голова Стозуб О.І.).