Розглянувши клопотання завідуючих ЗДО №1 «Дзвіночок» Багнатової Т.І. та ЗДО №2 «Сонечко» Цикалюк Н.М., протоколи засідань батьківського комітету ЗДО №1 «Дзвіночок» та ЗДО №2 «Сонечко» про покращення харчування дітей у дитячих дошкільних закладах селища,  у звязку із різким підвищення цін на основні продукти харчування: м'ясо, риба, сир кисломолочний, молоко, що не дає можливості забезпечити трьох разовим повноцінним харчуванням дітей у дитячих дошкільних закладах, вартість дітодня, яка встановлена на сьогодні  є недостатньою і забезпечує виконання норм харчування лише на 67% до потреби. Тому виникла потреба у піднятті батьківської плати.

Через недостатнє фінансування дошкільних закладів селища встановити вартість дітодня на рівні потреби неможливо, тому, враховуючи вищевикладене, у зв’язку із внесенням змін у статтю 35 частина 5  Закону України «Про дошкільну освіту» щодо нарахування плати за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі,  керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дошкільну освіту», рішенням 24сесії селищної ради 7скликання від 22.12.2017 року №390 «Про селищний бюджет на 2018 рік», селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір батьківської плати на :
  • для дітей віком від 1-го до 3-х років – 1,00 гривню;
  • для дітей віком від 3-х до 6-ти років – 2,00 гривні.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  бюджету , фінансів та цін, соціально-економічного розвитку,комунальної власності,роботи промисловості, торгівлі, громадського харчування, роботи транспорту та зв’язку, регуляторної політики та житлово-комунального господарства (Дідушок Л.Б.).