Додаток 3 

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу на довкілля

та фінансування оцінки впливу на довкілля

 

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб'єктом господарювання)

20191184786

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

  1. Планована діяльність

 

Нове будівництво укріплення берега р. Жван по вул. Заводська в смт Муровані Курилівці Мурованокуриловецької селищної ради Мурованокуриловецького району Вінницької області.

 Даним проектом передбачено будівництво підпірної стінки довжиною 145м, будівництво під’їздної дороги довжиною 142м та тротуару довжиною 142м. Ділянка проектування та проведення планових робіт знаходиться на землях водного фонду Мурованокуриловецької селищної ради по вул. Заводська в смт Муровані Курилівці Мурованокуриловецької селищної ради Мурованокуриловецького району Вінницької області. На частині вул. Заводської проживає 11 громадян, проїзд до яких потребує берегоукріплення. Відповідно до ст. 86 Водного Кодексу України на землях водного фонду можуть проводитися роботи, пов'язані з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, розчисткою русел річок. Будівництво підпірної стінки передбачається проводити по існуючому зрізу води, при цьому напрями та ширина русла не змінюється. Розчистка схилу берега від сухостійних та біологічно-застарілих дерев передбачено в кількості 32шт (в т.ч. верба біла -19шт, верба дуплиста – 3шт, клен – 9шт, акація – 1шт). Площа розчистки закріплювального схилу від заростів чагарнику складає 0,08га. Очистка ставка від мулових наносів площею 3 га проводиться перед початком будівельних робіт. Довжина очистки - 450 м. НПР ставка -203.5м (БС).

 

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1. Суб'єкт господарювання

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА 

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ,

Код ЄДРПОУ 04325974

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття   реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

Місце знаходження юридичної особи: 23400, Україна, Вінницька область, Мурованокуриловецький район, смт.Муровані Курилівці, вул.Соборна, буд.45,  е-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Тел.: (043-56)2-10-80, 2-20-03; 

Місце провадження планованої діяльності: 23400, Україна, Вінницька область, Мурованокуриловецький район, смт.Муровані Курилівці, вул.Заводська берег р.Жван;

Контактний номер тел. (043-56)2-10-80

(місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

  1.  Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент агропромислового  розвитку, екології та природних ресурсів  Вінницької облдержа дміністр ації 211 00, м . Вінниця, в ул. Соборна, 15 -а, Телефон (04 32) 67 -08-20, факс (0432)67-08-39, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа: Лісовенко О.В.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства, ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», рішення про провадження планової діяльності є Дозвіл на виконання будівельних робіт департаментом архітектурно-будівельного контролю Вінницької ОДА  відповідно

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

  1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля , включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться

Громадські слухання відбудуться 17.03.2020р. об 11 годині у – приміщенні зали для засідань Мурованокуриловецької селищної ради за адресою: Вінницька обл., Мурованокуриловецький р-н, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, буд.45.

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться - Не заплановані

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

  1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Винницької облдержадміністрації, 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.., (0432) 67-08-20, контактна особа: Лісовенко Олена Віталіївна

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

  1. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Винницької облдержадміністрації, 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 15-а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. , Тел: (0432) 67-08-20, Контактна особа: Лісовенко Олена Віталіївна

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення. 

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

  1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 111 аркушах з додатками.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості) (зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

  1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

Дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами: 26.02.2020р. 

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

Додати коментар


Захисний код
Оновити