До відому керівників, голів комісії (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій всіх форм власності

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», для оперативного реагування на можливий ріст кількості страхових випадків пов’язаних з поширенням на території України коронавірусу COVID-19, на виконання листа виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України №640-03-1 від 13.03.2020 року, просимо оперативно інформувати Барське відділення Фонду соціального страхування України у Вінницькій області про випадки тимчасової непрацездатності застрахованих осіб з причини захворювання коронавірусом COVID-19, а також тимчасового відсторонення від роботи осіб, які були в контакті з інфекційними хворими, яким видано листок непрацездатності згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

Оперативну інформацію щодо листків непрацездатності, виданих з вищезазначених причин, просимо надавати в довільній формі на електронну адресу відділення: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за тел. (04356)2-24-26.

Барське відділення управління ВД ФССУ у Вінницькій області