16.05.2016р. № 31

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади.

Керуючись ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1-ої категорії ( юриста).
  2. Затвердити умови конкурсу на заміщення вакантної посади , що додаються.
  3. Повідомлення про оголошення конкурсу (додаток) подати для опублікування в районну газету «Наше Придністров’я»  та розмістити на сайті селищної ради .
  4. Секретарю селищної ради Андрущак Л.І. забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня опублікування в районній газеті «Наше Придністров’я» оголошення про конкурс.
  5. Довести зміст даного розпорядження до відома працівників апарату селищної ради.

Селищний голова Г.М. Цибульська

Затверджено  розпорядженням селищного голови №31  від 16.05.2016р.

УМОВИ КОНКУРСУ

на заміщення вакантної посади спеціаліста – 1-ої категорії

1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність вищої юридичної  освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра.
  3. Знання чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування.
  4. Вільне володіння державною мовою.
  5. Уміння готувати аналітичні довідки.
  6. Мають навики роботи з комп’ютерною  технікою.

до розпорядження селищного голови

№31 від 16.05.2016 р.

оголошення про проведення конкурсу  на заміщення вакантної посади

спеціаліста – 1-ої категорії (юрист) селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

• мають повну  вищу освіту за освітньо - кваліфікаційним рівнем  бакалавра, спеціаліста або магістра;
  • знають вимоги чинного законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування;
  • вільно володіють державною мовою, уміють готувати аналітичні довідки;
  • мають навики роботи з комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається апаратом селищної ради за адресою: 23400, смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна , 45 або за телефоном 2-11-86.

Селищний голова Г.М.Цибульська